O nás

New Reality je dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária so zameraním výhradne na predaj nehnuteľností. Je exkluzívnym partnerom, ktorý funguje vo výhradnom zastúpení developera projektov.

  • Naším hlavným cieľom je zabezpečiť čo najefektívnejšiu komunikáciu medzi developerom, zhotoviteľom stavby a samotným klientom.
  • Bezplatne Vám pomôžeme s vybavením najvýhodnejšieho financovania.
  • Sme najrýchlejšou a najpohodlnejšou alternatívou ako sa dostať ku svojmu novému bývaniu.

Projekty Rovinka Nové Centrum a Rovinka Park patrili medzi prvé úspešne realizované nehnuteľnosti, ktoré realitná kancelária New Reality s.r.o. zastrešovala.

Cenovo dostupné bývanie neďaleko Bratislavy je v súčasnosti populárne čoraz viac, vďaka čomu sa momentálne môžeme podieľať na sprostredkovaní predaja bytov v aktívnych projektoch v Miloslavove – Rezidencie Milko, v Dunajskej Lužnej – Grunder Dunajská Lužná a pripravovanom projekte, ktorý sa bude nachádzať v Bernolákove. Každý projekt je špecifický a má svoje mimoriadne benefity.

New Reality ponúka na trhu s realitami alternatívy atraktívne naozaj pre každého, so zámerom zaujať ponukou čo najširšiu skupinu ľudí. Moderné, komfortné bývanie za výhodné ceny – všetko pre spokojný, pohodlný a kvalitný život našich zákazníkov.
Pre viac informácií o aktuálnych projektoch, nás neváhajte kontaktovať mailom na tomas.durian@newreality.sk alebo telefonicky na 0918 771 863.

Aktuálne projekty

Grunder Residence

V našom najnovšom projekte Rezidencia Grunder sa nachádza spolu 58 bytov ( 1 až 4-izbové ) a dva nebytové priestory, preto si u nás každý môže vybrať ten svoj vysnívaný. Projekt sme navrhovali na základe našich doterajších skúseností, pričom najväčší dôraz kladieme na kvalitu použitých stavebných materiálov a komfort bývania.

Začiatok výstavby Jeseň 2018
Kolaudácia December 2019

www.grunderresidence.sk

Nové Bernolákovo

Projekt na okraji Bratislavy, pozostávajúci z 24 bytov, s vlastnou záhradkou a terasou. Byty sú umiestnené v dvojdomoch, ktoré vám poskytujú dostatok súkromia a pokoja pre Vaše nové bývanie.

Začiatok výstavby 04/2018
Vypredané

www.novebernolakovo.sk

2017

Grunder Dunajská Lužná

Projekt výstavby 68 bytov rozdelených do dvoch etáp. Výstavba inžinierskych sietí už bola ukončená. Aktuálne prebieha výstavba I. etapy

Skolaudované, ihneď k nasťahovaniu!

www.grunder.sk

2016

Galéria Dunajská Lužná

Bytový komplex s podzemným parkovaním, vonkajším státím, vlastnými predzáhradkami a terasami vo veľmi dobrej lokalite Dunajskej Lužnej.

Vypredané!

www.galerialuzna.sk

Alej Jabĺčko

Bytovka v Dunajskej Lužnej s parkovacími miestami a detským ihriskom

Vypredané!

2015

Bernolákovo I.
Bernolákovo II.

Domy Bernolákovo I. a  II. etapa v  katastrálnom území obce Bernolákovo.

I. etapa - ukončená a  odovzdaná do 10/2016 – 24 bytových jednotiek

II. etapa - 30 bytových jednotiek odovzdaných klientom do 6/2017

Rovinka park II.

Tento projekt obsiahol výstavbu a  predaj 84 bytov a  časovo sa realizoval v priebehu rokov 2013 až 2015. Významnou akvizíciou sa stal podnikateľský zámer, ktorý bol uskutočnený v  roku 2015. Predstavoval ho projekt radových domov v  katastrálnom území Trnavy – obec Špačince.

Holdingová spoločnosť zrealizovala kúpu 7 hotových radových domov. Tieto domy boli v  priebehu 6 mesiacov vypredané.

Rovinka park I.

· 20 radových rodinných domov

· Bytový dom BD A  s  42 bytmi a  7 nebytovými priestormi

· Bytový dom BD B s  34 bytmi a  4 nebytovými priestormi

· Bytový dom BD C s  42 bytmi a  7 nebytovými priestormi a podzemnými  garážami